Stáhněte si vzorový životopis
i v anglickém jazyce
ke stažení.

Vše o hledání práce
na jednom místě

logo

Životopis ke stažení zdarma

Zde naleznete vzor životopisu ke stažení zdarma v češtině, angličtině a němčině. Životopis anglicky, česky i německy je vzor EU. Dále je zde ke stažení motivační dopis k životopisu.

Název Formát Staženo
.doc .rtf .zip
Životopis v českém jazyce (EU norma) otevřít otevřít uložit 168 156x
Životopis v anglickém jazyce (EU norma) otevřít otevřít uložit 38 698x
Životopis v německém jazyce (EU norma) otevřít otevřít uložit 16 023x
Životopis v českém jazyce - zkrácená verze otevřít otevřít uložit 80 688x
Motivační dopis otevřít otevřít uložit 88 653x

Stojíte před velkým životním krokem a chcete se ucházet o nové zaměstnání? Váš nový zaměstnavatel po Vás jistě bude vyžadovat životopis, tedy shrnutí Vašich dovedností a znalostí. Jedná se o velmi důležitý "dokument", jehož vypracování nesmíte v žádném případě odfláknout. Pokud si nejste jisti, zda ho zvládnete napsat, vyhledejte si na internetu životopis ke stažení zdarma. (Další dokumenty a vzory smluv zdarma ke stažení zde). Jedná se o předem vyplněný vzor, ve kterém pouze přepíšete údaje na vlastní. Životopis je stažení zdarma vyhledávají tisíce lidí denně. Nemusíte se stydět za to, že nevíte, jak životopis vypracovat. Raději vsaďte na osvědčený životopis ke stažení zdarma, který zvyšuje pravděpodobnost, že skutečně dostanete práci, o kterou máte zájem.

Jak vypadá životopis ke stažení zdarma

Pokud jste se s životopisem ještě nikdy nesetkali, nebo si už jen nepamatujete, jakou má formu, osvěžte si paměť. Životopis ke stažení zdarma musí bezpodmínečně obsahovat následující údaje. Jako první se uvádí údaje o Vaší osobě, tedy jméno, příjmení, datum narození a samozřejmě kontakt. Celá řada zaměstnavatelů dostane na stůl mnoho životopisů a rozhodně nebude zkoumat, kdo který životopis přinesl. Uveďte tedy svůj mail a telefon a v případě, že Váš životopis zaměstnavatele zaujme, bude vědět, komu se mí ozvat. Životopis ke stažení zdarma dále obsahuje Vaše dosažené vzdělání, tedy chronologický výčet škol (základní až vysokoškolské vzdělání). Následují bývalé pracovní pozice a praxe a výčet Vašich dovedností a znalostí. Zde si dejte opravdu záležet a uveďte všechny certifikáty, kurzy, jazykové znalosti a podobně. Životopis ke stažení zdarma všechny tyto náležitosti obsahuje, takže se můžete inspirovat.

Kde stáhnout životopis ke stažení zdarma

Životopis ke stažení zdarma je volně k dispozici na celé řadě webů. Stáhněte si více vzorů a porovnejte jejich kvalitu. Vyberte si takový životopis ke stažení zdarma, který Vás zaujme svým zpracováním, včetně grafického ztvárnění. Nikde není řečeno, že Váš životopis musí být černobílý. Extrému se však vyvarujte, růžový životopis ke stažení zdarma také není příliš vhodný.
© 2003 - 2024 životopis vzor ke stažení zdarma | partneři: [ochrana osobních údajů] Počasí | PRÁCE a Brigády v zahranici |