Jak správně napsat životopis
a životopis v angličtině
a jeho podoba.

Vše o hledání práce
na jednom místě

logo

Nástup do zaměstnání - rady zdarma

Většina lidí nezůstane u jedné práce, ale neustále hledá lepší pracovní příležitosti (volná pracovní místa, úřad práce) a snaží se profesně růst. Pokud jste úspěšně absolvovali výběrové řízení a čeká Vás nástup do zaměstnání, nepolevujte ve svém úsilí. Nástup do zaměstnání je zlomový okamžik, ve kterém můžete udělat dojem na své kolegy a nadřízené. Pamatujte si, že do práce docházíte téměř každý den a trávíte v ní opravdu hodně času. Je proto důležité, abyste se v ní cítili dobře a zároveň pozitivně působili na své okolí. Nepodceňujte nástup do zaměstnání a dobře se na něj připravte.

Tipy a triky pro nástup do zaměstnání

Čeká Vás velký den a Vy nemůžete dospat? Nástup do zaměstnání je taková malá maturita. Pokud ho zvládnete na jedničku, bude se Vám velmi dobře pracovat. V případě, že na své okolí kladný dojem neuděláte, budete svou reputaci velmi dlouho napravovat. Nástup do zaměstnání by každopádně měl být včas. Přijít první den pozdě zkrátka dobrý dojem neudělá. Pokud si toho Vaši noví kolegové všimnou, budou Vás považovat za lajdáka, který si své nové práce neváží. Zohledněte, že pravděpodobně nastupujete do zaměstnání místo bývalého zaměstnance. Ten mohl být oblíbený a nastavit laťku vysoko. Buďte na své okolí milí a vyzařujte pozitivně. Zároveň si udržujte určitý odstup a chraňte své soukromí. Nástup do zaměstnání by se dal přirovnat k prvnímu dni na střední škole. Dojem, který uděláte se s vámi potáhne následující roky.

TIP: Potřebujete-li před nástupem dočasně peníze, zkuste půjčky ihned, které vám ulehčí krátkodobý finanční nedostatek.

Jak se připravit na nástup do zaměstnání

Zohledněte, do jakého zaměstnání nastupujete a vhodně se oblečte. Pokud se od Vás očekává oblek, nechoďte v roztrhaném tričku a džínách. Své kolegy můžete potěšit malým dárkem. Pozvete je o polední pauze na kávu a zákusek, případě je po zaměstnání vezměte na skleničku něco dobrého. Ledy rychle roztají a nástup do zaměstnání bude mnohem příjemnější.
© 2003 - 2024 Nástup do zaměstnání - životopis vzor | partneři: [ochrana osobních údajů] Počasí | PRÁCE a Brigády v zahranici |